Вторник, 21 Сентября 2021, 14:29 Приветствую Вас Гость

Warcraft 3

Главная | Форум | Файлы | Статьи | Картинки | Регистрация | Вход | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Форум » Отвал » Створення сайту для магазину
Створення сайту для магазину
KashtanДата: Среда, 25 Августа 2021, 15:53 | Сообщение # 1
Рядовой
Награды: 0
У мене є свій магазин в місті, але я хочу щоб про нього дізналася вся країна, тому планую зробити сайт свого магазину, щоб люди могли бачити продукцію, та замовляти її, якщо вона їм потрібна.. Тільки ось як створити такий сайт?

---------------------------------------------

Сообщение отредактировал Kashtan - Среда, 25 Августа 2021, 15:55

lazymanДата: Среда, 25 Августа 2021, 15:55 | Сообщение # 2
Рядовой
Для розкрутки свого інтернет магазину, можна використовувати просту медіа рекламу, яку в наш час дуже легко організувати .. В будь-яку компанію зверніться, яка надає послуги під ключ.

cocacolaДата: Среда, 25 Августа 2021, 15:57 | Сообщение # 3
Рядовой
Привіт, я чув що з допомогою онлайн кострукторів для створення сайтів, можна самостійно зробити собі сайт. Але нажаль не знаю які краще використовувати для цього конструктори.

dobriy_lisenokДата: Среда, 25 Августа 2021, 16:01 | Сообщение # 4
Рядовой
Доброго дня. Повністью підтримую автора вище, він все правильно говорить. Для того щоб створити власний інтернет сайт для бізнесу своїми силами, достатньо скористатися онлайн конструктором для створення сайтів..
Ви можете спробувати безкоштовно створити свій сайт, на платформі Бітрікс 24 https://www.bitrix24.ua/features/sites.php, де конструктор для створення сайтів . 
Раніше я думав щоб створити свій сайт, потрібно бути генієм, но тепер зрозумів що й проста людина можете його розробити без будь яких проблем і досить швидко. 

Форум » Форум » Отвал » Створення сайту для магазину
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: